Trakya Gln Mühendislik

Trakya Gln Mühendislik

Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteriye güven verme, sektörde öncü ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem veren, istikrarlı ve kaliteye önem vermek gibi unsurlar yer almaktadır. Bu ilkelere bağlılığımız firmamızı diğer rakiplerine göre, saygın, marka değeri olan, teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine önem veren bir pozisyonda bulunmasına her geçen gün katkı sağlamaktadır.

Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

 

çorlu jeoteknik etüt,çorlu ayrıntılı jeolojik etüt,çorlu imar planina uygun jeolajik teknik etüt,çorlu rezerv tespiti yapanlar,çorlu sondaj merkezi,tekirdağ çorlu jeoloji mühendislik hizmetleri,tekirdağ çorlu zemin etüt raparu,tekirdağ çorlu kuyu ruhsatı,tekirdağ çorlu zemin iyileştirme merkezi,tekirdağ çorlu arazi deneyleri yapan yerler,tekirdağ çorlu sondaj merkezi,tekirdağ çorlu rezerv tespiti yapanlar,tekirdağ çorlu ayrıntılı jeolojik etüt,tekirdağ çorlu imar planina uygun jeolajik teknik etüt,tekirdağ çorlu jeoteknik etüt,çorlu jeoloji mühendislik hizmetleri,çorlu zemin etüt raparu,çorlu kuyu ruhsatı,çorlu arazi deneyleri yapan yerler,çorlu zemin iyileştirme merkezi Trakya Gln Mühendislik