Siccini Racim

HİKAYE

————————————————–

Düşünsenize misafir olarak geldiğiniz evde başınıza geleceklerden habersiz 4 çocuk annesi olan Refika kocasının hastalığından dolayı doğaüstü varlıklardan yardım almaya çalışır, yaptığı hatalardan dolayı evdeki herkese bu varlıklar musallat olur ve yaptığı büyüler Siccin adı verilen bu kitaba yazılır.Eve gelen herkes kitabı bulamadıkları için bu evdeki ruhlara hapsolur çıkamazlar, yalnızca sen kitabı bulabilecek misin?

Ankara 100.yıl 18 nolu dairede geçen cin çağırma olayı canlandırılmıştır.Oradaki eşyalar bire bir kullanılmıştır. Bu evde gerçekçi bir hikayeyi yaşayacağınız için çok dikkatli olup serin kanlılığınızı korumalısınız.

 

 

KURALLAR

—————————————————–

Sicciniracim evi korku teması içerdiği için astım, panik atak, kalp rahatsızlığı olanlar ve hamileler için uygun değildir.

Ana kapıdan girer girmez oyun başlar.

Oyun sırasında fotoğraf ve video çekmek yasaktır.

Oyunları 60 dakika içerisinde tamamlamanız gerekir.

Elektrik ve su gerektiren bir oyun yoktur.

WC bulunmamaktadır.

Odalarda zorlamayla yapılacak herhangi bir işlem bulunmamaktadır.

 

 

REZERVASYON

————————————————————-

Gece Seansları İçin Lütfen Arayın..

0506 096 72 26 (Siccin)

ARAYARAK YERİNİZİ AYIRTABİLİRSİNİZ.

 

 

0538 441 56 56

0506 096 72 26 (Siccin)

 

100. YIL MAHALLESİ 1427.CADDE ÇANKAYA/ANKARA

çankaya kaçış oyunları mekanı,çankaya korku kaçış evi,çankaya adranelin korku mekanı,ankara çankaya en korkunç korku evi,ankara çankaya korku evi,ankara çankaya en iyi korku evi,ankara çankaya cinli korku evi,ankara çankaya en iyi kaçış evi,ankara çankaya en iyi macera evi,ankara çankaya gençlerin eğlence evi,ankara çankaya gençlerin eğlence mekanı,ankara çankaya adranelin korku mekanı,ankara çankaya kaçış oyunları mekanı,ankara çankaya korku evi listesi,ankara çankaya korku kaçış evi,ankara çankaya korku evi evden kaçış oyunları,çankaya korku evi,çankaya en korkunç korku evi,çankaya en iyi korku evi,çankaya cinli korku evi,çankaya en iyi kaçış evi,çankaya en iyi macera evi,çankaya gençlerin eğlence evi,çankaya gençlerin eğlence mekanı,çankaya korku evi listesi,çankaya korku evi evden kaçış oyunları Siccini Racim