Serhat Metal – Geri Dönüşüm

Serhat Metal – Geri Dönüşüm

Hurda sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Serhat Metal – Geri Dönüşüm olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

 

sapanca hurdacılar sanayi,sapanca kurşun hurda alım satım,sapanca hurda akü alanlar,sapanca toptan hurda alım satım,sapanca demir hurdası alan yerler,sapanca oto metal hurdası alım satımı,sapanca hurda alım satımı,sapanca hurda alan yerler,sakarya sapanca hurdacılar sanayi,sakarya sapanca elektronik eşya hurdaları,sakarya sapanca en yakın hurda sanayi,sakarya sapanca radyatör alım satımı,sakarya sapanca pvc hurdası,sakarya sapanca plastik hurda alan yerler,sakarya sapanca kablo hurda alım satım,sakarya sapanca kurşun hurda alım satım,sakarya sapanca toptan hurda alım satım,sakarya sapanca hurda akü alanlar,sakarya sapanca demir hurdası alan yerler,sakarya sapanca oto metal hurdası alım satımı,sakarya sapanca hurda alan yerler,sakarya sapanca hurda alım satımı,sapanca kablo hurda alım satım,sapanca radyatör alım satımı,sapanca plastik hurda alan yerler,sapanca pvc hurdası,sapanca elektronik eşya hurdaları,sapanca en yakın hurda sanayi Serhat Metal – Geri Dönüşüm