Nergiz Pastanesi

Nergiz Pastanesi

Pastane sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Nergiz Pastanesi firması olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Adres 1: Huzurevleri Mahallesi Sondurak Doktar Sıktı Göral Caddesi Bayram 5 Apt No:  129  Kayapınar Diyarbakır

Adres 2:Beyaz Mahallesi 225. Sokak Yeniyol Selahattin Eyyübi Bulvarı Koopasratif Altı A/blok No:  22

Adres 3: Mevlana Halit Mahallesi Hatboyu Caddesi Bağlar Diyarbakır

diyarbakır kayapınar resimli pasta siparişi,kayapınar düğün pastası siparişi,kayapınar tuzlu kurabiye siparişi,diyarbakır kayapınar kuru pasta siparişi,kayapınar çizgi film karakterli pasta siparişi,kayapınar resimli pasta siparişi,kayapınar nişan pastası siparişi,kayapınar katlı pasta siparişi,kayapınar yaş pasta siparişi,diyarbakır kayapınar katlı pasta siparişi,kayapınar kuru pasta siparişi,diyarbakır kayapınar düğün pastası siparişi,diyarbakır kayapınar tatlı kurabiye siparişi,diyarbakır kayapınar tuzlu kurabiye siparişi,diyarbakır kayapınar börek satan yerler,diyarbakır kayapınar çizgi film karakterli pasta siparişi,kayapınar börek satan yerler,diyarbakır kayapınar nişan pastası siparişi,diyarbakır kayapınar yaş pasta siparişi,kayapınar tatlı kurabiye siparişi Nergiz Pastanesi