Mehmet Sivri Oto Tamir

Mehmet Sivri Oto Tamir

Firmamızın bugün gelmiş olduğu nokta sadece firmamız açısından değil ülkemiz için de gurur vericidir. Bulunduğumuz lokasyondan çıkarak ulusal çapta faaliyette bulunmakta olan firmamız oldukça kaliteli hizmetler ve ürünlere imza atmış bir marka değer olmaktadır. Yola çıktığımız ilk gün belirlemiş olduğumuz ahlaki nitelikler ve etik kaidelerden zerre kadar taviz vermeden başarıyı elde etmek için çaba gösterdik.

İnsanın merkezde olduğu hizmet anlayışımız müşterilerimizin memnuniyeti ile karşılanmaktadır.Çalışmakta olduğumuz bütün personelin hak etmiş olduğu değeri kazanabilmesi için çaba göstermekteyiz. Böylece bir ailenin samimiyeti ve güveniyle kaliteli işler çıkartmaktayız.Üretim ve hizmet portföyümüze göz atıldığında bugünkü gelmiş olduğumuz noktanın takım ruhumdaki başarıda yattığı gözlenebilecektir.

Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu bir üretim ve hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.

 

kestel oto tamir atölyesi,kestel araç bakım onarım servisi,kestel özel oto servisi,kestel bilgisayarlı arıza tespiti,bursa kestel oto tamircisi,bursa kestel oto mekanik servisi,bursa kestel oto tamir servisi,bursa kestel oto bilgisayarlı arıza tespiti,bursa kestel araç bakım servisi,bursa kestel bilgisayarlı arıza tespiti,bursa kestel özel oto servisi,bursa kestel oto tamir atölyesi,bursa kestel araç bakım onarım servisi,bursa kestel oto tamir ustası,kestel oto mekanik servisi,kestel oto tamircisi,kestel oto bilgisayarlı arıza tespiti,kestel oto tamir servisi,kestel araç bakım servisi,kestel oto tamir ustası Mehmet Sivri Oto Tamir