Lalezer Yemek Sanayii

Lalezer Yemek Sanayii

 

Şirketimiz 2016 Mart ayında Kula Opet Petrolde Lokanta  olarak faaliyete başlamıştır. İlerleyen zamanlarda şirket prensibi nedeniyle Lalezar Kula Yemek Sanayi&Tabldot olarak hizmete devam etmektedir. Şirketimiz İbrahim LEBLEBİCİ ve oğulları Fatih LEBLEBİCİ, Rüstem LEBLEBİCİ, Yasin LEBLEBİCİ, Ahmet LEBLEBİCİ tarafından ortaklaşa kurulmuş olup bünyesinde hali hazırda 21 adet personelle hizmet vermektedir.

 

Lalezar Yemek Sanayi; Salihli Ticaret Odası’na kayıtlı olup lokanta ve yemek sanayi işletmek için gerekli tüm resmi belgelere sahiptir. Yemeklerimizin lezzeti, işyerimizin hijyen şartlarını sağlaması ve müşterilerimize gerekli saygı ve ihtimam şirket prensiblerimiz arasında yer almaktadır. Sağlığın en önemli varlık olduğu dünyamızda, yemeklerimiz çalışanlarımızın tecrübesi ve eğitimlerimiz ile müşterilerimiz için sağlıklı, çalışanlarımız için ise iş güvenlik uzmanlarımızın verdiği eğitimlerle ortamı güvenli hale getiriyoruz.

 

Yemek üretiminde kullandığımız malzemeleri uluslar arası standartlarda kabul görmüş sertifikalı ,Türk Gıda Kodeksine uygun ve helal sertifikası olan firmalardan tedarik etmekteyiz.

 

Firmamız Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ nın 560 sayılı kanunu ve 4128 sayılı yasasına göre Gıda Üretim ve Gıda Sicil Belgesine sahiptir. Firmamız ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standartı ISO  18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 22000:2005 Gıda Yönetim Sistemi Standartı, TSE 8985 Hizmet Yeterlilik belgesine, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca verilen İşletme Belgelerine sahiptir.

 

Vizyonumuz&Misyonumuz

 

KALİTEYİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEK TERCİHİMİZDİR.

 

FELSEFEMİZ HERKESİN KALİTEYİ UCUZA YİYEBİLECEĞİNİ KANITLAMAKTIR.

 

İNSAN HERŞEYİN VE ÖZELLİKLE GIDANIN EN İYİSİNİ HAKETMEKTEDİR.

 

Lalezar Kula Yemek Sanayi olarak çevreye saygı duymamız gerektiğinin bilincinde elemanlarımızı yetiştiriyoruz ve çalışmalarımızı çevremizi korumak için yapılandırıyoruz.

 

Bugünlerden yarınlara kalacak çevremiz için, zararlı  madde kullanmıyor ve atık yağlarımızı özel toplama araçları ile toplanarak (olması gerektiği gibi) toplama yerlerine gönderiliyor.

kula fındık lahmacun nerede yenir,kula lahmacun nerede yenir,kula lahmacun siparişi,kula toplu yemek organizasyonu,kula toplu yemek siparişi,kula en iyi pide salonu,kula en yakın pide salonu,kula taziyelere pide siparişi,kula özel günlere pide siparişi,kula pide siparişi,kula toplu pide siparişi,manisa kula en iyi lahmacun salonu,manisa kula fındık lahmacun nerede yenir,manisa kula lahmacun nerede yenir,manisa kula lahmacun siparişi,manisa kula toplu yemek organizasyonu,manisa kula en iyi pide salonu,manisa kula toplu yemek siparişi,manisa kula en yakın pide salonu,manisa kula taziyelere pide siparişi,manisa kula özel günlere pide siparişi,manisa kula toplu pide siparişi,manisa kula pide siparişi,kula en iyi lahmacun salonu Lalezer Yemek Sanayii