Koç Oto Kurtarma

Koç Oto Kurtarma

 

Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.

Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Sektördeki marka firmalardan birisi olan kurumumuz bünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır. Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz.

Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.

 

afyon acil oto kurtarma hizmeti,afyon acil yol yardım hizmeti,afyon alo yol yardım,afyon araç kurtarma firmaları,afyon oto kurtarma firmaları,afyon merkez hasarlı araç kurtarma,afyon merkez 7/24 yol yardım hizmeti,afyon merkez yol yardım hizmeti,afyon merkez araç çekici firmaları,afyon merkez hasarlı araç çekici,afyon merkez acil oto kurtarma hizmeti,afyon merkez acil yol yardım hizmeti,afyon merkez alo yol yardım,afyon merkez araç kurtarma firmaları,afyon merkez oto kurtarma firmaları,afyon hasarlı araç çekici,afyon araç çekici firmaları,afyon yol yardım hizmeti,afyon 7/24 yol yardım hizmeti,afyon hasarlı araç kurtarma Koç Oto Kurtarma