Herbalife Yaşam Koçu Neriman

Herbalife Yaşam Koçu Neriman 

 

1980 yılında ABD’de kurulan Herbalife International, hisseleri New York Borsasında (NYSE) işlem gören dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir. Herbalife Intrnational kilo kontrolü, Takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri satışını dünya genelinde 90’dan fazla ülkede çok geniş bir Bağımsız Üye Ağı aracılığıyla gerçekleştirmektedir.  

 

Türkiyedeki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife, doğrudan satış yöntemi ile satış yapmaktadır. Herbalife İç ve Dış Beslenme Ürünleri, Herbalife Beslenme Enstitüsü ve Bilimsel Danışma Kurulu’ndaki Nobel Ödüllü Bilim  adamlarının ortak çalışmaları sonucunda tüketime sunulmaktadır. Herbalife, dinamik satış ağı ve muhteşem ürünleri ile bulunduğu tüm ülkelerde insanların yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır.

 

Ürün

Kaliteli ve güvenli ürün içeriklerimiz öğün yerine geçen gıdalar alanında dünya genelinde tercih edilen bir ürün olmamızı sağlamıştır.

 

Bilim

Size mümkün olan en iyi ürünleri sunmak için, ürün geliştirme sürecimiz beslenme ve sağlık alanlarındaki uzmanların katkıları ile yönetilmektedir.

 

Sürekli destek

Gerek beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ihtiyaçlarınız, gerekse İş Fırsatımız hakkında daha fazla bilgi edinmek olsun, hayatınızı değiştirmeye hazır olduğunuzda başarınız için her adımda size destek olacağız.

çorlu herbalife yaşam danışmanı,çorlu aktif yaşam danışmanı,çorlu shake ile 21 gün değişim,çorlu herbalife yaşam koçluğu,tekirdağ çorlu herbalife danışmanı,tekirdağ çorlu herbalife ürün satışı,çorlu herbalife cilt bakım ürünleri,tekirdağ çorlu herbalife beslenme danışmanı,tekirdağ çorlu sağlıklı kilo verme,tekirdağ çorlu herbalife ürün siparişi,tekirdağ çorlu sağlıklı kilo alma,tekirdağ çorlu herbalife cilt bakım ürünleri,tekirdağ çorlu shake ile 21 gün değişim,tekirdağ çorlu herbalife yaşam danışmanı,tekirdağ çorlu herbalife yaşam koçluğu,çorlu herbalife ürün siparişi,çorlu herbalife ürün satışı,tekirdağ çorlu aktif yaşam danışmanı,çorlu sağlıklı kilo alma,çorlu herbalife danışmanı,çorlu herbalife beslenme danışmanı,çorlu sağlıklı kilo verme Herbalife Yaşam Koçu Neriman