Herbalife Yaşam Koçu Fatma Kara

HERBALİFE BAĞIMSIZ DANIŞMANI  TANITIM SAYFASIDIR…

 

1980 yılında ABD’de kurulan Herbalife International, hisseleri New York Borsasında (NYSE) işlem gören dünyanın en büyük doğrudan satış şirketlerinden biridir. Herbalife Intrnational kilo kontrolü, Takviye edici gıdalar ve kişisel bakım ürünleri satışını dünya genelinde 90’dan fazla ülkede çok geniş bir Bağımsız Üye Ağı aracılığıyla gerçekleştirmektedir.  

 

Türkiyedeki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife, doğrudan satış yöntemi ile satış yapmaktadır. Herbalife İç ve Dış Beslenme Ürünleri, Herbalife Beslenme Enstitüsü ve Bilimsel Danışma Kurulu’ndaki Nobel Ödüllü Bilim  adamlarının ortak çalışmaları sonucunda tüketime sunulmaktadır. Herbalife, dinamik satış ağı ve muhteşem ürünleri ile bulunduğu tüm ülkelerde insanların yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır.

 

 

Bir Herbalife Üyesi olarak insanların beslenme ihtiyaçlarına cevap verirken, aynı zamanda da gelirinizi artırabilirsiniz. Tercihinize göre ister yarı zamanlı, ister tam zamanlı çalışın bu kaliteli ürünleri satarak kendi işinizi inşa edebilirsiniz. Ürünlerimizin kendine özel satış ağı sayesinde sahip olacağınız ayrıcalık, işinizin temelini oluşturacak, kişisel destek ve tavsiyeler için, uzun dönemde koruyacağınız müşteriler edinmenize yardımcı olacaktır.

 

İhtiyacınız olan tüm danışmanlığı ve eğitimleri alacaksınız. Kayıt olduğunuzda işiniz için gereken tüm bilgileri kişisel Herbalife Danışmanınızdan(Sponsorunuzdan) öğrenebileceksiniz. O her zaman sorularınıza cevap vermek ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek için yanınızda olacaktır.

 

Herbalife Üyesi olmanın avantajları şunlardır:

Çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıa ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.

Kârlı Pazarlama Planı sayesinde ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Her gün milyonlarca tüketici tarafından kullanılan ürünlerin satışını gerçekleştireceksiniz.

Tüm dinyada 90’dan fazla ülkede bulunan geniş üye ağıda katılacaksınız.

Yüksek kalitede eğitim ve etkin satış araçlarından faydalanabileceksiniz.

 

Herbalife İş Fırsatı’nı Keşfedin

Herbalife sizlere doğru beslenme ve aktif yaşamın yanı sıra, cazip bir gelir potansiyeli ve topluma yararlı olma fırsatı sunar.

 

muğla menteşe kilo kontrol danışmanı,muğla menteşe aktif yaşam danışmanı,muğla menteşe sporcu beslenmesi,muğla menteşe herbalife ürün satışı,muğla menteşe herbalife beslenme kulübü,muğla menteşe kişiye özel beslenme danışmanı,muğla menteşe ücretsiz kilo kontrolü,muğla menteşe aşağı kilo kontrolü,muğla menteşe yukarı kilo kontrolü,muğla menteşe ücretsiz vücut analizi,muğla menteşe herbalife ürün danışmanı,muğla menteşe herbalife bağımsız üyesi,menteşe kilo kontrol danışmanı,menteşe aktif yaşam danışmanı,menteşe sporcu beslenmesi,menteşe herbalife ürün satışı,menteşe herbalife beslenme kulübü,menteşe kişiye özel beslenme danışmanı,menteşe ücretsiz kilo kontrolü,menteşe aşağı kilo kontrolü,menteşe yukarı kilo kontrolü,menteşe ücretsiz vücut analizi,menteşe herbalife ürün danışmanı,menteşe herbalife bağımsız üyesi Herbalife Yaşam Koçu Fatma Kara