Garanti İletişim & Teknik Servis

Garanti İletişim & Teknik Servis

Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteriye güven verme, sektörde öncü ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem veren, istikrarlı ve kaliteye önem vermek gibi unsurlar yer almaktadır. Bu ilkelere bağlılığımız firmamızı diğer rakiplerine göre, saygın, marka değeri olan, teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine önem veren bir pozisyonda bulunmasına her geçen gün katkı sağlamaktadır.

İletişim sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise   hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Garanti İletişim & Teknik Servis firması olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

kandıra türk telekom fatura tahsilatı,kandıra garantili teknik servisi,kandıra telefon alım satımı,kandıra telefon aksesuar satışı,kandıra fatura ödeme noktası,kandıra fatura tahsilat merkezi,kandıra 2.el cep telefon satışı,kocaeli kandıra avea fatura tahsilatı,kocaeli kandıra türk telekom fatura tahsilatı,kocaeli kandıra turkcell fatura tahsilatı,kocaeli kandıra bilgisayar satışı,kocaeli kandıra tablet satışı,kocaeli kandıra garantili teknik servisi,kocaeli kandıra elektronik eşya satışı,kocaeli kandıra telefon alım satımı,kocaeli kandıra telefon aksesuar satışı,kocaeli kandıra 2.el cep telefon satışı,kocaeli kandıra fatura ödeme noktası,kandıra elektronik eşya satışı,kocaeli kandıra fatura tahsilat merkezi,kandıra bilgisayar satışı,kandıra tablet satışı,kandıra turkcell fatura tahsilatı,kandıra avea fatura tahsilatı Garanti İletişim & Teknik Servis