Doğuş Mobilya

 

Doğuş Mobilya olarak Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteriye güven verme, sektörde öncü ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem veren, istikrarlı ve kaliteye önem vermek gibi unsurlar yer almaktadır. Bu ilkelere bağlılığımız firmamızı diğer rakiplerine göre, saygın, marka değeri olan, teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine önem veren bir pozisyonda bulunmasına her geçen gün katkı sağlamaktadır.

Firmamızın en önemli misyonu, başta ülkemiz, şehrimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için gün geçtikçe katma değer oluşturan, sektörde öncü bir kurum olmaktır. Bunun yanı sıra, çalışan müşteri zinciri arasında takım ruhu ile çalışarak, en modern teknolojik ekipman ve yenilikleri kullanarak, müşterilerin talep ettiği ihtiyaçlara anında cevap verme ve ihtiyaçların da ötesinde hizmetlerimizin sürekli gelişmesine ve iyileştirilmesini sağlamak, firmamızın diğer misyonları olarak yer almaktadır.

 

Yer aldığı bölgede uzun süredir faaliyette bulunan firmamızın ön plana çıkardığı hassasiyet, üretim noktasındaki portföyü ve kaliteli hizmet anlayışları ile göz kamaştıracak türden karşınızda olmaktadır. Doğuş Mobilya mobilya sektörünün lideri konumunda yer alan firmamız hizmetlerindeki vestiyer,dolap,banyo dolabı,mutfak dolabı ,tv ünitesi alanındaki başarıyı, kadrosunu titizlikle seçmesivebu kişilerin alanında uzmanlaşmış kişiler olmasına borçludur. Müşterilerinin memnuniyetini her daim kazanmak isteyen ve bunun için çabalayan firmamızın önceliği bu noktada müşteri beklentilerine ve tabi isteklerine uygun hizmetlerle faaliyetlerine yön vermektir. Müşterilerimizin geri dönüşü ise bu konuda başarılı olduğumuzun bir göstergesi olacaktır.

Hata payının sıfıra indirgendiği hizmetlerimiz modern uygulamaların benimsendiği çalışmalarla da dikkat çekmektedir. Hizmetlerimizde ticari ahlaka uygun olarak hareket etmekte ve bu konudaki hassasiyetimizle müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Sadece ticari ahlaka uygunluğuyla dikkat çekmeyen hizmetlerimiz bu ölçüde ekip ruhunu benimsemiş uzman personellerimizin güler yüzlülüğüyle de büyük ilgi görmektedir.

esenyurt vestiyer imalatı,esenyurt gömme dolap imalatı yapanlar,esenyurt ahşap dekorasyon işleri,esenyurt mobilya tasarım merkezi,istanbul esenyurt mobilya imalatı yapanlar,istanbul esenyurt mobilya dekorasyon işleri,istanbul esenyurt mutfak dolabı imalatı,istanbul esenyurt gömme dolap imalatı,istanbul esenyurt banyo dolabı imalatı,istanbul esenyurt mobilya tasarım merkezi,istanbul esenyurt ahşap dekorasyon işleri,istanbul esenyurt vestiyer imalatı,istanbul esenyurt gömme dolap imalatı yapanlar,esenyurt mobilya dekorasyon işleri,istanbul esenyurt en kaliteli mobilya imalatçıları,esenyurt mobilya imalatı yapanlar,esenyurt mutfak dolabı imalatı,esenyurt banyo dolabı imalatı,esenyurt gömme dolap imalatı,esenyurt en kaliteli mobilya imalatçıları Doğuş Mobilya