Çatanaklar Mermer

Çatanaklar Mermer

ÇATANAKLAR MERMER olarak 1995 yılından bu yana mermercilik sektöründeyiz bu işi kaliteli hizmet anlayışı olarak ticarete döktük.

 

Mermercilik sektöründe Silivri ve cevre iller  başta olmak üzere  birçok büyük projede yer alıp sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ettik.

 

1995 ‘ten bu güne dek işimizi büyüttük ve Silivri’nin enlerinden olduk ve halen yapmakta olduğumuz projeler ile gücümüze güç katıyoruz

 

ÇATANAKLAR MERMER  olarak siz hayal edin biz sizin için hayallerinizdekini gerçekleştirelim.

 

VİZYONUMUZ :

Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gereklilikleri olan modern teknoloji, kaliteli ekipman ve deneyimli iş gücü kullanarak, müşteri odaklı kalite politikası çerçevesinde , güçlü sinerji ile çalışmalar yapmaktır.

 

MİSYONUMUZ :

Müşteri memnuniyeti sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Müşteri için yeni, tasarımlar geliştirmek, özellikle nihai tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir.

 

Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

silivri granit banyo tezgahı,silivri granit mutfak tezgah yapımı,silivri kilit taşı döşeme,silivri fransız balkon mermeri,istanbul silivri mermer şönine yapımı,istanbul silivri mermer mezar yapımı,istanbul silivri mermer basamak yapımı,istanbul silivri mermer mutfak tezgah yapımı,istanbul silivri mermer merdiven basamak yapımı,istanbul silivri mermer mezar taşı yapımı,istanbul silivri kilit taşı döşeme,istanbul silivri mermer çeşme yapım ustası,istanbul silivri havuz yapım ustası,istanbul silivri fransız balkon mermeri,istanbul silivri granit mutfak tezgah yapımı,silivri mermer mezar yapımı,silivri mermer merdiven basamak yapımı,silivri mermer mezar taşı yapımı,silivri mermer mutfak tezgah yapımı,istanbul silivri granit banyo tezgahı,silivri mermer şönine yapımı,silivri mermer basamak yapımı,silivri havuz yapım ustası,silivri mermer çeşme yapım ustası Çatanaklar Mermer