Black&White Kuaför

Salonumuz 1992 yılında şaşkınbakkal da hizmete girmiştir.

Salonumuzda tecrübeli ve kişiye özel hizmet veren ekibimizle ; müşterilerimizin bizimle geçirdiği vakitte  mutlu huzurlu ve rahat bi hizmet sunmaktayız.

Kurulduğu günden bugüne kadar, kadrosunda çalışan ekibin üstün özveri ve çalışmalarıyla kuaför camiasına demir atan Black&white  Halka hizmet ve üstün sanat anlayışıyla yola çıkan sanatın ve modanın merkezi olma yolundadır

 

Sizlere sunmuş olduğumuz imkânlara bakarsak kısaca şunları söyleyebiliriz: kurulduğumuz dönemden bugüne müşteri haklılığı kapsamında en iyi hizmeti sunarak ve en iyi çalışanları seçerek güler yüzlü davranışlarımız ve uygun fiyatlarda vermiş olduğumuz hizmet her zaman misyonumuz olmuştur. İş hayatında ayakta kalabilmeyi ve zorlu şartları geçerken hem çalışanlarının hem de müşterilerinin memnuniyetini sağlamak her firmanın harcı değildir. Bizler en iyi çalışma ortamlarını sağlarken müşterinin de mutluluğunu gözetmekteyiz.

Black&white Kuaför  firması olarak bizler kurulduğumuz dönemde küçük birer firma olsak da gelmiş olduğumuz bu evrede kendi değerlerimizi kaybetmende ve hedeflerimiz doğrultusunda ilerlediğimizi ve bunun en açık delili de sizlerin sevgisi ve beğenisini kazandığımızı göstererek ifade edebiliriz. Sadeceİstanbul -Kadıköy şehirlerinde değil bütün ülkeye açılma inancımız sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetten büyük zevk alıyoruz.

 

kadıköy gelin başı topuz modelleri,kadıköy kalıcı oje uygulaması,kadıköy el ayak bakım merkezi,istanbul kadıköy en iyi bayan kuaförü,kadıköy en iyi makeup,istanbul kadıköy gelin başı makyaj modelleri,istanbul kadıköy gelin başı yapımı,istanbul kadıköy en yakın bayan kuaförü,istanbul kadıköy nişan başı yapımı,istanbul kadıköy kalıcı makyaj uzmanı,istanbul kadıköy en iyi makeup,istanbul kadıköy kalıcı oje uygulaması,istanbul kadıköy en temiz bayan kuaförü,kadıköy gelin başı makyaj modelleri,istanbul kadıköy el ayak bakım merkezi,istanbul kadıköy gelin başı topuz modelleri,kadıköy en iyi bayan kuaförü,kadıköy en temiz bayan kuaförü,kadıköy en yakın bayan kuaförü,kadıköy gelin başı yapımı,kadıköy nişan başı yapımı,kadıköy kalıcı makyaj uzmanı Black&White Kuaför