Birebir Eğitim Kurumları

Birebir Eğitim Kurumları

Hakkımızda

Kurumumuz YGS – LYS, ARA SINIFLAR, TEOG, KPSS, DGS sınavlarına alanında uzman öğretmen kadrosuyla modern sınıflarda öğrencilerimizi hazırlamaktadır. 

 

Ayrıca temel matematik kurslarımız da yıl boyu devam etmektedir.

 

Misyonumuz

 

Hür düşünceye sahip, araştırmacı yönü kuvvetli, sorgulayan, ahlaki davranışlar edinmiş, kapasitesini geliştirebilmiş, kendi kültürüne ve dünya kültürlerine saygılı, çağdaş, yurttaş ve dünya vatandaşı olabilecekleri temelleri kazandırmaktır. Bu nedenle öğrencilerin kişiliğinin ve ruh sağlığının her şeyden önemli olduğuna inanıyoruz.

 

Her öğrencinin öğrenme şekline ve hızına saygılı davranarak bütün çocukların kendi kapasitelerine ve özelliklerine göre verilen eğitimle öğrenebileceklerine biliyoruz.

 

Vizyonumuz

 

Yılların verdiği deneyimle binlerce öğrenciye başarının kapısını açan Birebir Eğitim Kurumları, “Eğitimde Yüksek Başarı” programıyla bireysel öğrenme yöntemlerini birleştirerek marka olmayı başarmış bir kurumdur.

 

Birebir Eğitim Kurumları, eğitimin klasik yapısını aşarak bireyselliği ve bire bir ilgiyi kurumsallaştırmaktadır.

 

Eğitimde programlı ve öz disipline dayalı çalışmayı seven deneyimli yönetim ve öğretim kadrosu, yüksek başarı programları, birinci sınıf eğitimi, kalıcı öğrenmeyi sağlayan sınıfları, bire bir özel ders ve güçlü rehberlik desteği ile okulda ve sınavda en yüksek başarıların adresi olan Birebir Eğitim Kurumları, yılların verdiği deneyim ve güvenle çalışmalarını etüt merkeziyle devam ettirmektedir.

 

 

Medya Mah.184.sok Menekşe 2 Sitesi Altı Kayapınar Diyarbakır 

 

Bakırrızvan Ağa Caddesi Kooperatifler Mahallesi Gençkalan Apt Altı Diyarbakır 

 

 

diyarbakır kayapınar lgs kursları,diyarbakır kayapınar tyt kursları,diyarbakır kayapınar matematik özel ders verenler,diyarbakır kayapınar birebir temel matematik kursları,diyarbakır kayapınar birebir temel matematik dersi verenler,diyarbakır kayapınar birebir tyt matematik dersi verenler,diyarbakır kayapınar tyt matematik özel ders,diyarbakır kayapınar özel eğitim kurs merkezleri,diyarbakır kayapınar tyt matematik kursu,diyarbakır kayapınar lgs özel ders,kayapınar lgs kursları,kayapınar tyt kursları,kayapınar matematik özel ders verenler,kayapınar birebir temel matematik kursları,kayapınar birebir temel matematik dersi verenler,kayapınar birebir tyt matematik dersi verenler,kayapınar tyt matematik kursu,kayapınar lgs özel ders,kayapınar tyt matematik özel ders,kayapınar özel eğitim kurs merkezleri Birebir Eğitim Kurumları