Baraka Petshop

Baraka Petshop

Evcil Hayvan sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Baraka Petshop firması olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Değerlerimiz arasında, müşteri odaklı çalışma ilkesi, çevre dostu, insan dostu ve topluma olan sevgimiz ile birlikte güvenli markalar arasında en zirvede yer alma isteğini, sıkça dile getirmekteyiz.

Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.

 

erenler yavru muhabbet kuşu satışı,erenler evcil kedi satışı,erenler petshop,erenler mama kum siparişi,erenler köpek maması satışı,afyon erenler muhabbet kuşu yetiştirme,afyon erenler evcil hayvan satışı,afyon erenler kedi maması satışı,afyon erenler en yakın pet market,afyon erenler veteriner hekim,afyon erenler köpek maması satışı,afyon erenler mama kum siparişi,afyon erenler petshop,afyon erenler evcil kedi satışı,erenler evcil hayvan satışı,afyon erenler yavru muhabbet kuşu satışı,erenler veteriner hekim,erenler muhabbet kuşu yetiştirme,erenler en yakın pet market,erenler kedi maması satışı Baraka Petshop